Menu

Šetřící wc kolo


Blíží se konec měsíce a Vám při pomyšlení na další vyúčtování za energie trpnou ruce i nohy. Elektřina, plyn, vodné a stočné. Výplatní páska, jak správně tušíte, zůstane opět nezměněna. Ten skličující pocit Vám nedá spát. Co dělat. Kde ještě přiškrtit a ušetřit. Vyzkoušejte nové šetrné wc kolo (sanitec.cz).Šetření je nejoblíbenější tématem moderních tuzemských makroekonomů…

Šetření je nejoblíbenější tématem moderních tuzemských makroekonomů. V hrubých kravatách kážou o škrtání, optimalizaci a šetření na sobě. Pásky se mají utahovat, utahovat a utahovat. A pokud to dál nejde, uváže se pásek nový. Někdo ale tuto tíhu snášet musí. A ten, kdo ji v konečném důsledku ponese na svých bedrech, budete Vy – daňoví poplatníci. Proto je třeba se dobře zamyslet, kde a na čem se doma ještě dá ubrát. Máme pro Vás jeden návrh – šetrné wc kolo. Předpokládáme, že nemáte tušení, kolik vody utrácíte zbytečně při splachování. Víte jaký má objem Vaše stará splachovací nádrž.

Minimálně 10 litrů…

Minimálně 10 litrů. Tolik vody vypustíte pokaždé, když zatáhnete za splachovač. A, položte si ruku na srdce, kolikrát denně splachujete úplné zbytečnosti. Tady chomáč prachu, tam smítko z vlasů. Ano, pokaždé obětujete deset a více litrů užitkové vody. Šetrné závěsné wc ale disponuje dvěma splachovacími módy. Naše závěsné wc Vám umožní splachovat maličkosti s polovinou nádrže. To znamená, že každým třetím spláchnutím Vám daruje celou nádrž zdarma!.

Leave a reply


Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *