Menu

Koupelnový nábytek a příslušenství


Víte jaký je rozdíl mezi pitevní na patologii a Vaší koupelnou. Obojí mají kachličky, sprchu, vanu, i odtoky. V obou případech se jejich majitelé usilují o maximální čistotu a hygienu. V jednom i druhém případě se vyskytují nazí lidé. Nevíte. Rozdíl představuje koupelnové příslušenství.


koupelnový nábytek

Foto: www.bydlet.cz

Čtěte dále…

Čtěte dále. Ano, příslušenství tvoří rozdíl. Nebýt něho, nebyl by mezi běžnou bytovou koupelnou a pitevní místností na patologii téměř žádný rozdíl. Jenom koupelnové příslušenství vdechne prostoru smysl a účel. Ani umyvadla, ani vany, ani zrcadla, nejsou, bohudík, všechny stejné. Jejich výběr je pestrý. Nejlepším důkazem jsou hrubé katalogy našich produktů. Ale navštivte jednu z našich prodejen a přesvědčte se nejlépe na vlastní oči. Výběr ideálního koupelnového příslušenství je nejlepší ponechat na úsudku zkušených interiérových designérů a mistrů s dlouholetou praxí.

koupelnový nábytek

Foto: cms.siko.cz

Přestože se vám jeden druh atypicky tvarované…

Přestože se vám jeden druh atypicky tvarované vany zamlouvá více než jiné, ve Vaší koupelně by nakonec nemusel vůbec sedět. Příslušenství třeba vždy posuzovat v kontextu prostoru, který ho obklopuje zda bude obklopovat. Nejproblémovější jsou v tomto asi zrcadla. Můžete si je seřadit vedle sebe tisíc, ale pouze pár z nich Vám vyčaruje ideální koupelnu. Příslušenství, jak vidíte, je alfou i omegou interiérů.

umyvadla

Foto: media.novinky.cz

Leave a reply


Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *