Menu

Koupelnový nábytek a příslušenství


Víte jaký je rozdíl mezi pitevní na patologii a Vaší koupelnou. Obojí mají kachličky, sprchu, vanu, i odtoky. V obou případech se jejich majitelé usilují o maximální čistotu a hygienu. V jednom i druhém případě se vyskytují nazí lidé. Nevíte. Rozdíl představuje koupelnové příslušenství.


koupelnový nábytek

Foto: www.bydlet.cz

Čtěte dále…

Čtěte dále. Ano, příslušenství tvoří rozdíl. Nebýt něho, nebyl by mezi běžnou bytovou koupelnou a pitevní místností na patologii téměř žádný rozdíl. Jenom koupelnové příslušenství vdechne prostoru smysl a účel. Ani umyvadla, ani vany, ani zrcadla, nejsou, bohudík, všechny stejné. Jejich výběr je pestrý. Nejlepším důkazem jsou hrubé katalogy našich produktů. Ale navštivte jednu z našich prodejen a přesvědčte se nejlépe na vlastní oči.

koupelnový nábytek

Foto: cms.siko.cz

Výběr ideálního koupelnového příslušenství je nejlepší ponechat…

Výběr ideálního koupelnového příslušenství je nejlepší ponechat na úsudku zkušených interiérových designérů a mistrů s dlouholetou praxí. Přestože se vám jeden druh atypicky tvarované vany zamlouvá více než jiné, ve Vaší koupelně by nakonec nemusel vůbec sedět. Příslušenství třeba vždy posuzovat v kontextu prostoru, který ho obklopuje zda bude obklopovat. Nejproblémovější jsou v tomto asi zrcadla. Můžete si je seřadit vedle sebe tisíc, ale pouze pár z nich Vám vyčaruje ideální koupelnu. Příslušenství, jak vidíte, je alfou i omegou interiérů.

umyvadla

Foto: media.novinky.cz

Leave a reply


Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *