Menu

Váš vodní eden


Znáte definici luxusu. Čas jsou peníze a peníze jsou luxus. Tato jednoduchá rovnice s třemi neznámými dnes už ale neplatí. Takzvaný nadstandard si může dopřát každý, kdo tvrdě pracuje. Kdo by přece netoužil po chvílích intenzivního odpočinku, který poskytuje náš sprchový kout.I taková obyčejná věc, jakou…

I taková obyčejná věc, jakou je sprchový kout se může kupodivu stát oázou Vašeho relaxu. Každý podvědomě hledá své útočiště před každodenním shonem a zmatkem. Bezpečný přístav, ve kterém na konci úmorné plavby zakotví. Tělo potřebuje regeneraci. Je to jeho biofilná potřeba, kterou můžeme naivně zpochybňovat ale ne popírat. V samém jádru celé věci se ukrývá esenciální energetická rovnice: co tělo vyprodukuje, musí opět načerpat. V opačném případě pochoduje k nevyhnutelnému kolapsu. Cest, jak se takovému nechtěnému konci vyhnout, je mnoho. My Vám dnes představíme pouze jednu z nich. A to naše sprchové kouty. Zapomeňte na to, že sprchový kout je místo, kde denně nestrávíte více než tři minuty.

Proč všude jen bezuzdně pospícháte. Život přece není jen nekončící shon. Zastavte se, udělejte to pro sebe. Do našich sprchových koutů může být nainstalované i přídavné lázeňské příslušenství. Za všechno zmíníme ten nejexponovanější příklad – vodní trysky. Byli byste překvapeni, co dokáže nevinně působící panel se seřazenými vodními tryskami. Pokud se nebojíte do sebe investovat, ušetříte v konečném důsledku i na finančně náročných masážích. Díky našim sprchovým koutům s příslušenstvím si masáž budete moci dopřát kdykoliv – i uprostřed noci a v pohodlí domova.

Leave a reply


Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *