Menu

Wc mísy pro Vás


Patříte mezi perfekcionisty, kteří jsou spokojeni pouze s takovou čistotou, která je nezpochybnitelná. Drhnete a čistíte Vaši koupelnu z vášní, kterou by jí záviděl i Váš manžel. Pro lidi jako ste Vy máme novinku – závěsné wc a mísy pro čistší koupelnu. Rozdíl poznáte na už brzo.


koupelny

Foto: media.novinky.cz

Nejsme partnerská poradna, vyznáme se…

Nejsme partnerská poradna, vyznáme se pouze v interiérech. Pokud ale investujete více vášně do údržby Vaší koupelny, než do skvétajícího manželství, zřejmě něco není v pořádku. Ovšem ne s Vaším manželstvím, ale interiérovými doplňky, které využíváte. Je na čase investovat do kvality. Myslíte si, že kontrolujete všechny kouty Vaší koupelny. Domníváte se, že Vám žádná špinavé místo neuniklo. Pokud máte doma klasický typ toalety, musíme Vás vyvést z omylu. V případě starých toaletních mís totiž vzniká místo, které nevyčistí žádná metla ani mop. Vzadu, za záchodem číhají tmavé kouty poseté možná i pavučinami. Léty zažloutlé místa v nichž se množí bakterie a škodlivé mikroorganismy. Jak z tohoto problému vybřednout. Naším receptem je závěsné wc. Závěsné wc nebo stojící mísa je receptem, který hledáte. Díky němu odteď vyčistíte i ten poslední skrytej kout.

koupelny

Foto: m.modernipanelak.cz

Čistější a hygieničtější koupelnu Vám…

Čistější a hygieničtější koupelnu Vám zajistí jenom naše toalety. Pro puntičkář, jako jste Vy, je naše wc misa stojící a wc kolo řešením, které tak dlouho hledáte. Navštivte jedno z našich prodejních míst ještě dnes a odneste si domů novou toaletu. Náš zákazník je náš pán. Toť naše firemní krédo. Těšíme se na Vaší návštevu, na videnou u Nás.

koupelny

Foto: 1.bp.blogspot.com

Leave a reply


Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *