Menu

Zápustná umyvadla: moderní, praktická, originální


umyvadla

Foto: nej-koupelny.cz

Všichni bychom chtěli, aby zařízení našeho domu bylo moderní, praktické a originální. Často ale nevíme, jak při zařizování našeho bydlení máme postupovat, a proto výsledky vůbec neodpovídají našim očekáváním. Například přeháníme s“ moderními“ prvky: chtěli bychom moderní bydlení, ale po dlouhém zařizování náš dům vypadá spíše jako kosmická loď.V jiných případech přeháníme s praktičností:…

V jiných případech přeháníme s praktičností: naše bydlení je sice praktické, ale ošklivé. Důsledek je to, že se v našem domě necítíme jako doma. Když přeháníme s originálními řešeními výsledky jsou podobné jako v předchozích případech. Jestli chceme bydlení, které by bylo moderní, praktické a moderní, ale ne uměle, musíme se řídit podle zásady rovnováhy. Jinými slovy nesmíme přehánět. To zní dobře, ale co to konkrétně znamená.

umyvadla

Foto: cms.tvujdum.cz

Znamená to, že jestli chceme…

umyvadla

Foto: media.novinky.cz

Znamená to, že jestli chceme moderní koupelna, která by nevypadala jako kosmická loď, výstižný výběr jsou například zápustná umyvadla. Zápustná umyvadla jsou moderní a originální, ale nepůsobí uměle. Zápustná umyvadla jsou také velmi praktická: myjí se velmi rychle. Krásně zařízený dům není utopie, ale nábytek je třeba vybírat pomalu a hlavně rozumně.

Leave a reply


Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *