Menu

Koupelnová zrcadla


Zrcadlo to spolehlivý a půvabný způsob, aby jaro opanovalo vaší koupelnu. Lépe osvětlená a prostrannější koupela obnoví každou domácnost. Dokonce i náš odraz v zrcadle bude jarnější a radostnější. Zrcadla mají výjimeční vlastnosti.


zrcadla

Foto: media.novinky.cz

Podívejme na ně blíže…

Podívejme na ně blíže. Koupelna bez zrcadla. To si asi nikdo nedovede představit. Zkuste se každodenně holit nebo líčit bez zrcadla a pochopíte proč. Kromě svých podstatných funkcí zrcadlo může nám pomoci při zařízení malé koupelny. Dovolují totiž náš ošidit zrak pomocí drobných triků, otevírají prostor a oživovují světlo. Zrcadla můžou dělat kouzla, jestli chceme opticky zvětšit koupelnu. Malá koupelna vybavená ve velké zrcadlo získá několik dodatečných metrů čtverečných. Pokud máme možnost stojí za to zavěsit zrcadlo na vší délce stěny.

Dobrým nápadem bude rovněž umístit…

Dobrým nápadem bude rovněž umístit dvě zrcadla naproti sobě – budou zvětšovat opticky místnost do nekonečna. Zrcadla změní také slabě osvětlenou koupelnu Jestli je správně zavěsíme vzhledem k zdroji světla, místnost bude dvakrát světlejší. Samotné zrcadlo může být osvětleno po obou stranách nebo nahoře. Osvětlení musí být ve výšce našich oči, díky čemu nebudeme mít problémy s ličením a holením.

Leave a reply


Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *