Menu

Dříve než koupíte umyvadlo…


Koupelna je důležitou místnosti v každé domácnosti. Pečujeme v ní o hygienu, odpočíváme a regenerujeme síly. Umyvadlo je jedním z základních prvků vybavení koupelny, a proto jeho výběr bude mít významný vliv při každodenním používání této místnosti. Špatný výběr umyvadla, vany nebo záchodu bude nás po celé léta otravovat a iritovat a špatnou náladu budeme mít už hned ráno.Pokud se chceme takové situace uchránit…

Pokud se chceme takové situace uchránit nestačí si jenom několikrát promyslet plán nové koupelny. Musíme mít alespoň minimální vědomí o tom co nabízejí výrobci sanitární keramiky a koupelnového nábytku a navštívit několik obchodů. Nesmírně důležitý je výběr vhodného umyvadla, protože budeme je používat několikrát denně. Neřiďme se jenom estetickým hlediskem.

umyvadlo

Foto: media.novinky.cz

umyvadla

Foto: nej-koupelny.cz

Dříve než koupíme umyvadlo se…

Dříve než koupíme umyvadlo se musíme rozhodnout jaký druh vodovodní baterie budeme potom na něm zamontovávat. Pamatujme také, že úzké umyvadlo nesplní našich očekávání. Minimální komfort pro dospělé zajistí umyvadlo o šírce alespoň padesát centimetrů. Průměrná výška pro montáž umyvadla by měla být kolem osemdesáti pěti centimetrů. Nákupy je třeba si vždycky dobře promyslet.

Leave a reply


Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *