Menu

Sprchove kouty bez vaničky


Sprchový kout bez vaničky je dobrým způsobem na moderní koupelnu. Sprchove kouty zbavené vaničky jsou laciným a zároveň atraktivním řešením pro akitvně žijící osoby, které nemají čas na koupel ve vaně a také pro osoby starší. Sprchove kouty bez vaničky mají četné výhody. Opticky zvětšují koupelnu, jsou řešením praktickým a velmi funkcionálním.Sprchove kouty bez vaničky – gallery

sprchove kouty

Foto: www.hyperbydleni.cz

sprchove kouty

Foto: www.jakbydlet.cz

sprchove kouty

Foto: stylus.cz

Sprchový kout bez vaničky je originální způsob jak zařídit prostor v malé, úzké nebo asymetrické koupelně. Z tohoto důvodu sprchove kouty bez vaničky získávají stále více milovníků. Takový druh sanitárního zařízení lze umístit v libovolném místě v koupelně. Místo tradiční vaničky můžemr použít hotovou keramickou vaničku anebo patřičně připravit odtok a místo vaničky položit keramické dlaždičky, gres, mozaiku nebo kámen. Keramická vanička neliší se funkcionálností od moderní sprchy, je pohodlná a málo viditelná.

Existuje hotové soupravy k montáži,…

Existuje hotové soupravy k montáži, k kterým patří: gresové dlažby( rohové, břehové, vnitřní ), úplný soubor chemie( základ, těsnění, malta, těsnicí pás ), sifon včetně odtokové mřížky. Kromě toho existují protibakteriální a protiskluzové dlaždičky.

Leave a reply


Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *