Menu

Bidety – upotřebitelné v každé koupelně


Bohužel bidety nejsou ještě v Čechách natolik populární jako v zahraničí. Je to překapivé, protože ten druh sanitárního zařízení velmi usnadňuje každodenní péči o hygienu. Samotný název bidetu pochází z francouštiny, ve které označuje poníka.Tento druh sanitární keramiky byl totiž vynalezen…

Tento druh sanitární keramiky byl totiž vynalezen ve Francii v sedemnáctém století. Bidety připomínají vzhledem záchodové mísy, avšak jsou určeny pro jiné činosti. Jejich úkolem je usnadnění intimní hygieny, můžeme je také použít k mytí chodidel. Bidety se staly velmi populární v západní Evropě a na Dálném a Blízkém východě kvůli vlhkému a teplému klimatu. Bidet se stává současně stále populárnější také u nás, v Čechách. Máme dnes na výběr stojící a závěsné bidety, v poslední době objevila se rovněž novinka na našem trhu – bidetová sedátka, která lze nainstalovat na záchodové míse podobným způsobem jako WC desku.

Bidetové sedátko je dobrým řešením v…

Bidetové sedátko je dobrým řešením v malých koupelnách. Bidety si oblibí zákazníky pro které osobní hygiena je prioritou, zvlášť jsou pomocné v případě těhotných žen a v období menstruaci. Usnadňují toaletu osobám starším a se sníženou pohyblivostí.

Leave a reply


Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *