Menu

Čtvrtkruhové sprchové vaničky pro batolata


Dostalo se Vám toho požehnání a radosti, že v rodině očekáváte přírůstek. Dětský pokoj se zařizuje, hračky a soupravičky se nakupují a Vaši známí Vám snášejí oblečení, jakoby se Vám mělo narodit deset dětí. Jste však připraveni i na koupání Vaší ratolesti. Jsou zde čtvrtkruhové sprchové vaničky (sanitec.cz).Dlouho – předlouho jste čekali, až se…

Dlouho – předlouho jste čekali, až se to konečně podařilo. Dokud je člověk mladý, založení rodiny odkládá, protože nemá dostatek peněz. Když je našetří, už je starý, a plození potomstva se stává problematickým. Vám se to ale konečně podařilo, blahopřeejeme. Nyní přichází fáze zuřivých příprav a organizace. Zařídit dětský pokoj, zajistit všechny nebezpečná místa v domácnosti, ostré předmětu odstranit z dosahu dítěte a tak podobně, a tak podobně. Mysleli jste už i na koupání. Jaké řešení je v případě několika týdenního a batolete nejideálnější.

Poradíme Vám čtvrtkruhové sprchové vaničky…

Poradíme Vám čtvrtkruhové sprchové vaničky. Naše vany jsou přizpůsobeny výhradně pro novorozence. Výrobce si totiž dobře uvědomoval, že maminky kladou nejvyšší důraz na bezpečnost svých ratolestí. Čtvrtkruhové sprchové vaničky jsou proto zhotoveny z protiskluzového materiálu, který eliminuje riziko úrazu. Ano, myslet třeba na všechno. Tak, jako vy na svých nejmenších, i my, výrobci, na potřeby spotřebitelů.

vany

Foto: i.idnes.cz

Leave a reply


Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *